Vėrinys "Rusvas marmuras"

Rudai baltas , raštuotas, vėrinys su platinos gyslelėmis. Vėrinyje derinami net aštuonių skirtingų rūšių karoliai: šokoladiniai ir pieno spalvos apvalūs, briaunuoti marmuriniai pieno spalvos su rudomis gyslelėmis, briaunuoti marmuriniai šokolado spalvos su baltomis ir kreminėmis gyslelėmis, briaunuoti marmuriniai ochros spalvos su rudomis ir kreminėmis gyslelėmis, stambūs balti ir smulkūs juodi kvadratiniai, rudi, primenantys lavos uolienas. Kiekvienas karoliukas kruopščiai nulipdytas ir išskaptuotas rankomis, sukuriant vienetines faktūras ir papuošalui suteikiant išskirtinumo.

Dalis karolių dekoruoti platinos liustru, vėrinys puoštas stambiu kutosu iš dirbtinės odos juostelių. Papuošalui puošnumo suteikia marmuriniai karoliai, pagaminti pagal japonišką molio maištymo tecnologiją, taip išgaunant unikalius ir vienetinius marmuro raštus ir naujus atspalvius. Marmuro raštai pabėžiami kai kuriuos karolius dekoruojantplatinos gyslelįmis ir kraklė glazūra. Keramikos karoliai, derinami su sidabro spalvos žalvarinėmis detalėmis.

Detalizacija:

  • Medžiagiškumas: baltas ir juodas molis, glazūros, platinos liustra
  • Papildomos detalės: sidabro spalvos žalvario detalės, dirbtinės odos juostelės
  • Dydis:  vėrinio kilpos ilgis ± 78 cm, kutosas ir vertikali, kabanti dalis ± 12 cm

 Kiekvienas papuošalas yra 100% rankų darbo, taigi, kiekvienas gaminys yra unikalus, šiek tiek kitoks, nei prototipas (t.y. papuošalo forma, karoliukų dydis ir tekstūra, glazūros struktūra, aukso bei platinos liustrų dekoras). Kadangi kiekvienas karoliukas lipdomas individualiai, nenaudojant formų, vėrinio ilgis gali šiek tiek skirtis. Unikalumas mums reiškia išskirtinumą. 

Papuošalas supakuojamas į juodą kartoninę pakuotę.