Čia gyvena lapė

Tėvai mažos mergaitės kambaryje norėjo sukurti linksmą, šiltą ir jaukią atmosferą. Kadangi kambaryje buvo planuojami baltos spalvos baldai, spalvas ir nuotaiką kambaryje turėjo sukurti būtent piešinys. Jam pasirinkta dekoratyvi stilistika, vaizdą formuojant iš abstrakčių formų.

Pagrindiniams piešinio elementams pasirinktos prigesintos, pastelinės švelniai banguojančios formos, pagyvintos linijiniais kontūrais, taškeliais, štrichais ir kitais grafiniais elementais.

Piešinyje atsirado  klientų pageidauti elementai: pasakiško dangaus viduryje atsirado vaivorykštė, ant spalvotų kalvelių užaugo gėlės, taip pat kambaryje "apsigyveno" ir pora gyvūnų, patinkančių dukrai.

 

Labai laiminga ir savimi patenkinta lapė, šuoliuojanti spalvotais piešinio kalniukais tapo vienu iš kambario akcentų. Aplankyti bičiulės lapės atskrenda ir meškutė žaliais batais. Nesunku pas draugę atskristi, kai turi taškuotą skėtį, į kurį vėjui tereikia papūsti.. Pasisėmus įkvėpimo iš spalvotų detalių ant sienos lengva užsisvajoti ir kasdien sukurti po naują žvėrelių nuotykius pasakojančią istoriją.