Spalvingos Vilniaus istorijos

Nuotaikingame piešinyje, nutapytapytame naujai vilniečiams ir miesto svečiams duris atvėrusiame "Plus Plus Plus" gastrobare, į bendrą panoramą susipina žinomiausi sostinės architektūros statiniai ir Vilniaus miesto legendos.

Spalvingas piešinys sukurtas bendradarbiaujant su UAB "Kalnapilis". Vokiečių gatvėje įsikūrusio gatrobaro "Plus Plus Plus" lokacija pati pasufleravo piešinio temą: ant sienos nutarta pavaizduoti gražiausias Vilniaus senamiesčio vietas.

Ryškiaspalviame piešinyje užfiksuotas Vilniaus 700 metų jubiliejaus simbolis - laiko portalas, taip pat matomas ir ant vienos iš miesto kalvų naktyje kaukiantis geležinis vilkas. Visi žino legendą apie kunigaikščiui Gediminui sapne pasirodžiusį geležinį vilką - Vilniaus miesto pradžią.

Neries upe plaukia Stebuklo plytelė iš arkikatedros aikštės, šalia  -  krantinės šlaite gėlių žiedais pražydęs meilės prisipažinimas, čia sėdi ir užsisvajojusi Užupio Respublikos undinė, o aukštyn į skaisčiai žydrą dangų kyla ryškiaspalviai oro balionai.

Piešinyje nutapytos sostinės stogais laksto didžiulis "Katinas" - skulptūra, skirta atminti rašytoją J. Ivanauskaitę, ant Stebuklo plytelės besisukanti baleto šokėja, jai už nugaros matomi istoriniai sporto rūmai,  arka, esanti šv. Kazimiero gatvėje, bei iš jos išskrendantis vaiduoklis, kurio pusbrolis apsigyvenęs Katedros varpinės bokšte.