Mokslo pasiekimų erdvė

Vilniaus Karalienės Mortos mokykloje grafiški piešiniai papuošė mokslo pasiekimų erdvės sieną. Iki šiol ant baltos sienos buvo pakabinta tik moksleivių ir mokyklos darbuotojų pasiekimus pažyminti lenta, tačiau buvo norima šią erdvę labiau  išskirti, papuošti ir užpildyti.

 

Sieną užpildė žaismingi elementai, atspindintys pačias įvairiausias mokykloje dėstomas mokslo sritis: sienoje išsibarstę skyrybos ženklai,  matematikos formulės,  planetos ir meteorai, apie kuriuos vaikai mokosi gamtos mokslų pamokose, chemijos pamokose eksperimentams naudojamos  įvairių paskirčių kolbelės ir mėgintuvėliai, dailės pamokų metu  naudojami teptukai ir paletės,  muzikos garsus iliustruojančios natos..

Žaismingi linijiniais elementai užpildė tuščią sieną, kuri tapo stilingu dekoro elementu, puošiančiu vieną iš pagrindinių modernios mokyklos erdvių. Kaskart praeinant pro šalį akis užkliūva už vieno ar kito elemento, tad norisi stabtelėti ir ne tik apžiūrėti pieštas detales bet ir perskaityti apie naujus kolegų ir mokslo draugų pasiekimus.