Stebuklingas pasakų medis

Vaikystė yra pats tas laikas svajoti, įsivaizduoti netikėčiausius dalykus, atrasti po stebuklą paprastuose, kasdieniškuose dalykuose.

Taigi, gavau iš klientės užduotį sukurti pasakišką stebuklų medį duors kambaryje, o mažoji svajotoja jau turėjo savo viziją, kas galėtų ant jos pasakų medžio augti ir jame gyventi..

Kadangi visos kambario sienos jau buvo apstatytos baldais, keliose jų buvo ir dideli langai, nutarėme piešiniui leisti “augti” į viršų, t.y. besiraitančius medžio ūglius paleisti suktis ir pintis ant lubų.

Taip visoms trims begavojant apie pasakų pasaulį medeliuose atsirado fėjos, skraidžiojančios ir barstančios žvaigždutes, kiekviena medžio šakelė pražydo vis kitokios rūšies žiedu, užaugino aviečių, mėlynių, erškėčių, po medį ėmė lakstyti pasiutusi išdykėlių pelių šeimynėlė ir voverės, ropinėja visa kolekcija spalvotų vabalų ir sraigių, o kur dar rūbų pintos lobius saugojantis ežys  - grybų karalius.

Piešdama šį piešinį pati pasijaučiau kaip maža mergaitė: turėjau progą įlipti ir įsitaisyti namelyje - lovoje, kartais reikėjo jame atsigulus pamąstyti žvelgiant į tuščias lubas, kaip gi tą namelį gražiau apauginti ir apipinti vijokliais ir šakelėmis.

 

Pagrindinis didysis kambario medis  turi ir mažesnįjį “brolį”, palei langą besiraizgantį ūgliuką.

Su mergaitės mama į piešinį sumanėme įnešti ir lašelį stebuklo: kai kurie šio stebuklingo medžio elementai naktį šviečia...