Evergreen

Gamtos motyvai - vienas universaliausių interjero dekoro sprendimų. Jie bet kokio stiliaus interjerui sukuria jaukumo, šilumos jausmą, nepabosta ir nevargina. Būdami gamtoje mes pailsime, atsigauname,nusiraminame, pasikrauname energijos.

Moderniai laiptinės erdvei pasirinktas amžinai žaliuojančių (ang. 'evergreen') Amazonės miškų motyvas.

Pasirinkta švelni, neapsunkinta akvarelinė piešimo stilistika. Akvarelinius augalus pagyvinta kontrastingi juodi linijiniai štrichai, derantys prie tos pačios spalvos metalo konstrukcijos turėklų.

Tarp įvairiausių žalių atspalvių įsipina ir rusvos spalvos, derintos prie natūralaus medžio laiptų atspalvio. Piešiniui gyvumo ir žaismingumo suteikia vietomis atsirandantys gelsvi, rausvi žydintys elementai.

Piešiniai laiptinės erdvėse ne tik optiškai padidina erdvę, suteikia vizualaus išskirtinumo, tačiau atlieka ir apsauginę funkciją. Dažnai praeinamose erdvėse, kaip laiptinė apatinė sienų dalis greit išsitepa, apsibraižo. Džiunglių augmenija paslepia visus atsiradusius įbrėžimus.

Atsikartojantys augalai piešinyje niekuomet neatrodo tokie patys: kaip ir gamtoje, jie stiebiasi aukštyn, svyra į šonus, auga ir skleidžiasi. Net ir nepilnai augalais užpildytos sienos atrodo išpildytos.