Robotai skalbia

Piešinys ant sienos - puikus būdas pagyvinti ne tik namų, bet ir viešają erdvę, sukurti jaukesnę erdvę savo klientui. Atsinaujinusioje savitarnos skalbykloje “Londris” sieną papuošė šmaikšus ir stilingas linijinis piešinys. Parenkant skirtingą linijos spalvą piešinys nesunkiai adaptuojasi bet kokios spalvinės gamos erdvėje.

Universalių juodų linijų grafika neįpareigoja, tuo pačiu neužgožia erdvės, kurioje kabo daug informacinių plakatų apie užsakomas skalbyklos paslaugas. Skirtingi linijų storiai, jų sukuriamos faktūros iš taškelių, brukšnelių vaizdui suteikia gylio.

Piešinyje vaizduojami išdykę robotai ir kiti “Star Wars” filmo personažai krečia išdaigas skalbykloje, bombarduoja permirkusius skalbinius ir žaidžia slėpynes.

Linijiniai piešiniai atsikartoja visose “Londris” tinklo skalbyklose, kiekvienoje skalbykloje piešinys vis kitoks, tačiau pasitelkiant tą pačią piešimo stilistiką ir kai kuriuos piešinių personažus sukuriamas vieningas vaizdas.

Daugybė skirtingų elementų ir jų sukuriamas veiksmas pieštiniui suteikia dinamikos, jis nepabosta, o kaskart į užmetus akį galima pastebėti ką nors naujo.