Pliusai stebuklų šalyje

Spalvingas piešinys apjungiantis ne vieną tikrą ir išgalvotą istoriją atsirado “Plus Plus Plus” gastrobare, kuris kasdien pritraukia ne mažiau spalvingus žmones.

Kaip gimsta nuotaikingos istorijos ir pasakos? Dažniausiai jos atsiranda bendraujant būryje, aptarinėjant kas buvo, ko nebuvo, kartu svajojant ir dalinantis nuotykiais su draugais, kurie kartais gali skambėti kaip pasaka.. Šią idėją apjungus su visiems gerai žinoma pasaka apie Alisą stebuklų šalyje, atsirado piešinys apie stebuklingą Pliusų šalį.

Ryškiaspalviai piešinio elementai pagyvina monochromišką baro erdvę, o juodai balti šachmatiniai langeliai kuria optinę iliuziją. Dalis piešinio persikelia ir ant gastrobaro grindų.

Nuotaikingam piešiniui skirtoje pagrindinėje gastrobaro sienoje buvo suformuota niša, kurioje buvo norima apjungti su piešiniu kaip dar vieną optinę iliuziją. Jei skaitėte pasaką apie Alisą, greičiausiai pamenate, kaip ji vis svarstė, kur baigiasi jos sapnas / pasaka ir prasideda realybė.. Įkritusi į triušio olą ir radusi paslaptingas duris, ji pažvelgė pro rakto skylutę ir pamatė stebuklingą pasakų šalį, pažvelgę pro “Plus Plus Plus” piešinio rakto skylutę pamatysite naktinio Vilniaus miesto vaizdą. 

Virš miesto skrendantys balionai pro šią rakto skylutę “išskrenda” pasakų šalį, kur juos aukštyn į dangų kelią vėjo sūkurys.

Dar vienas piešinio elementas - geltonos supynės,tai vietapasidaryti nuotaikingą nuotrauką. Norite ir Jūs pakliūti į “Pliusų šalį” - “prisėskite” ant šių supynių!

Į nuotaikingą piešinyje pasakojamą istoriją įsilieja ir bokalas "Kalnapilio" alaus, o danguje besisukantį sūkurį "pakyla" keli logotipai.

Piešinyje spavingi ištapyti elementai derinami su grafiškais juodai baltais. Į bendrą visumą juos apjungia juodi ir balti kontūrai.