Balionai ant upės kranto

Pačioje Vilniaus širdyje, ant Neries upės kranto visą vasarą vilniečius ir miesto svečius prisėsti ir atsigaivinti gėrimais kviečia baras - lauko terasa "Upės krantas". Mobilus baras įrengtas jūriniame konteineryje, kurio fasadas dekoruotas piešiniu.

Idėją piešiniui pasufleravo pati baro lokacija, jis įsikūręs greta didelės pievos kurioje kas vakarą į orą pakyla gausybė spalvingų balionų.Tad ir ant baro fasado "nusileido" debesuotas dangus įvairiausiais oro balionais.

Kiekvienas balionas vis kitoks, vietoje krepšelių su keleiviais jie neša įsimintiniausius Vilniaus miesto simbolius.Atidžiau panagrinėjus galima pamatyti Gedimino pilį, Užupio undinėlę, gatvės muzikos dieną simbolizuojančius instrumentus, arkikatedrą, troleibusą, MO muziejų, grindinio plytelę - Stebuklą.. Tarp piešinio debesų praskrenda ne tik būrys ančių, bet debesimis iriasi ir baidarininkai, o ant vieno iš balionų nutūpęs sėdi besišypsantis angelas.Kai kurie balionai savo forma primena "Kalnapilio" nealkoholinio alaus bokalus, kiti tiesiog skraidina to paties alus buteliukus, apynių kekes.Jei paskutinėmis vasaros dienomis norėsite pasivaikščioti Neries paupiu, stabtelėkite "Upės krante" suskaičiuoti balionų.