Čia yra kosmosas

Kartais taip jau būna, kad piešiniams idėją pasufleruoja pati erdvė, jos išskirtinumas, architektūra. Taip buvo sukurtas piešinys kosminio alaus tematika "Plus plus plus" gastrobare, įsikūrusiame PC "Ozas", bendradarbiaujant su UAB "Kalnapilis". Piešinio istorija teptukų pagalba pradedama "pasakoti" ant nedidelės sienelės ir nusidriekia per gastrobaro pakopomis į viršų kylančias lubas.

Piešinyje pasakojama istorija apie kosminiu erdvėlaiviu į negyvenamą planetą atskridusius ateivius, kurie išsilaipina ir iš savo erdvėlaivio į kosmoso platybes  skristi paleidžia palydovus - "Kalnapilio" nealkoholinio alaus buteliukus.

Piešinyje atsidada ne viena smagi detalė, kaip pvz., šviesoforas, reguliuojantis kosminių erdvėlaivių eismą, iš žalio kosminio troleibuso trijų pliusų stotelėje išlipęs astronautas žingsniujantis paukščių taku katru už pavadėlio vedasi savo augintinį - katinėli - astronautą, po spalvingą kosminę erdvę skraido meteorai, "Kalnapilio" ir "Pliusų" logotipai piešinyje tampa erdvėlaiviais.  Viename baro lubų segmente matomas skrendantis milžiniškas nealkoholinio alaus bokalas, kurį bando užpulti lazeriais šaudanti skraidanti lėkštė. Nuo priešiškai nusiteikusio erdvėlaivio skrendantį bokalą gina drąsus astronautas apsiginklavęs šviesos kardu.

 

Ryškiaspalvė banguojanti kosminė piešinio erdvė piešiama ne tik ant betoninių gastrobaro lubų, bet ir ant vandentiekio ir priešgaisrinių sistemų vamzdžių išsirangiusių po lubas. Taip šie urbanistiniai elementai apsijungia į bendrą sukuriamą vaizdą, vietomis užmaskuojant, t.y. padengiant kamufliažinio piešinio elementais.

Kosminės gijos su žvaigždynais ir meteorais nusileidžia ir ant kelių gastrobaro kolonų, taip piešinys tampa labiau matomas ir papildo urbanistinę baro erdvę spalvomis.