Kosminis krepšinis

Spalvingu kosminiu piešiniu pasipuošė pirmoji krepšinio komandos BC „Rytas“ sirgalių ambasada, įsikūrusi gastrobare "Plus plus plus". Piešinys sirgalių ambasados erdvėje  -  kosmoso tematikos, puošiančios to paties gastrobaro lubas idėjos tęsinys.

Piešinyje Vilniaus "Ryto" fanų ambasados logotipas nusileidžia ant erdvėlaivio šono, po spalvingą tarpgalaktinę erdvę sklado ryškiaspalviai "Pliusų" logotipai - skraidyklės.

PC "Ozas" įsikūrusiame gastrobare atidaryti ,,Ryto‘‘ fanų ambasadą jos įkūrėjus paskatino ir viena pagrindinių „Plus plus plus“ veiklos koncepcijų – kaskart savo lankytojams pasiūlyti kažką naujo, taigi ir kiekvienas Vilniuje įkurtas "Pliusų" gastrobaras skiriasi savo stilistika.

Fanų ambasados erdvėje, kaip ir piešinyje nutapytame ant lubų, skraido spalvingi meteorai, o iš skaisčiai žalios raketos į kosmoso erdvę išskridęs astronautas, apsivilkęs "Ryto" marškinėliais "deda" kamuolį į krepšį. 

Piešinys nutapytas ant grubios faktūrinės sienos, kuri dėl savo struktūros puikiai papildo komiksinio stiliaus piešinį, kaip fonas.