Stebuklingas pasakų medis

Spalvingas pasakų medžio piešinys nutapytas mažos mergaitės kambaryje. Kambario interjerui pasirinktos natūralios pastelinės spalvos, medžio faktūra, tad spalvingas medelis tapo nuotaikingu kambario akcentu.

Pasakų medis "išaugo" tarp mergaitės lovelės ir suolelio - daiktadėžės. Daiktadėžė - suolelis buvo specialiai suprojektuota kambariui, kad mergaitės galėtų ant jo atsisėsti tarsi po medžiu ir besižvalgydamos po spalvingą piešinį kurti savo istorijas.

Pasakų medis žydi įvairiausiais žiedeliais, ant šakelių auga įvairiaspalviai skirtingų rūšių lapeliai, kuriuos anot mergaičių mamos, joms patinka suskaičiuoti. Po pasakišką medžio piešinį "skraido" įvairūs paukšteliai, medyje gyvena voveraitė ir auga grybai..

Ant medžio šakos kabo du ryškiaspalviai besisupantys nameliai - buvo nutapyta po namelį kiekvienai iš sesučių. Taip pat įgyvendinta ne viena mergaičių mamos idėja, kaip pvz., medžio kamiene atsiradusios nedidukės durelės ir langeliai. Dureles galbūt nykštukai, o gal fėjos, čia jau kaip mergaitės sugalvos,  pasieks virvinėmis kopetėlėmis.

Lina Trakymienė