Esame  šiek tiek keistoka lamų šeimynėlė. Mūsų namas - pagrindinė mūsų kūrybos erdvė. Čia gimsta idėjos jau pradėtiems ir naujiems projektams, netikėčiausi sprendimai vizualiniai ir formų sprendimai. 
 
 Dizainerė ir menininkė Uršulė Kavaliauskaitė - Vaitulionė, subūrė lamų šeimyną, tuo pačiu ir skirtingas meno kryptis, kaip grafinis dizainas, iliustracija, tapyba ant sienų, keramika, juvelyrika po vienu stogu.  "Menas yra atrasti. Menas yra tobulėti. Menas yra užaugti. Menas yra įžvelgti grožį paprastuose dalykuose. Menas yra gyventi. Tikiu, kad kiekvienoje gyvenimiškoje akimirkoje galime įžvelgti lašelį netikėtumo ir atrasti grožį paprastuose dalykuose", - sako Uršulė, į tapybą ir viešūjų erdvių interjero bei muzikos renginių dekoravimą piešiniais pasinėrusi dar 2009 m. su būreliu draugų. Tuo pačiu metu Uršulė studijavo grafinį dizainą Vilniaus dailės akademijoje, dirbo reklamos agentūroje. 2010 m. įgyjus bakalauro diplomą tesė kurybinę veiklą ir darbą grafinio dizaino srityje. 2011 - 2019 m. su kolege įkūrė ir dirbo tapytojų duete Apuka. Buvo įgyvendinta daugybė užsakomūjų tapybos darbų interjeruose tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. 2014 - 2019 m. Uršulė su kolege įkūrė ir dirbo keramikos aksesuarų SCULP duete. 
 
 Per visus kūrybos ir darbo metus įvairiose meno ir dizaino kryptyse susikaupė didelis žinių bei patirties bagažas. Noras kurti ir tobulėti įkvėpė kūrybiškos lamų šeimos sūsibūrimą. Kviečiame užsukti pasidairyti po mūsų darbų galeriją!