Grafiškas, padebesiuose šokančias japoniškas gerves vaizduojantis piešinys įgyvendintas klasikinio stiliaus interjere.
Gervė - įspūdingas, grakštus ir išskirtinis paukštis, išsiskiriantis tiek lietuvių tautosakos simbolikoje, tiek tolimosios Japonijos kultūroje. Štai toks sulietuvintos, japoniškos piešimo tušu stilistikos piešinys atsirado svetainės erdvėje, kaip vienas pagrindinių namų akcentų.
Gervės - sėkmę ir laimę į namus atnešantys, ilgaamžiškumą ir meilę simbolizuojantys paukščiai, tad jų motyvai dažnai sutinkami tekančios saulės šalies pasakose, prietaruose, mene, tapyboje, keramikoje, namų dekoravimo detalėse ir kitose srityse, taip žmonėms siekiant parodyti savo dėkingumą paukščiams už jų atnešamą sėkmę. Jokie kiti paukščiai taip gracingai nemoka šokti kaip grakščiosios gervės, neretai jos simboliškai vaizduojamos tiek tradiciniuose, tike šiuolaikiniuose šokiuose.
Kadangi interjere dominuoja sodrūs rudi, šokoladiniai ir gelsvi tonai, nutarta piešinį tapyti pusiau skaidriais, lyg teptuko pamirkyto į tušą potepiais. Taip paveikslo štrichuose atsiranda natūralūs patamsėjimai ir prašviesėjimai. Vietomis į piešinį įvedamas sepijos atspalvis norint išlaikyti ryšį su rudų tonų aplinka.
Nutarta foninės piešinio spalvos nekeisti ir išlaikyti originaliai nudažytą gelsvą atspalvį, jį pagyvinti potėpiais, brukšneliais ir štrichais formuojančiais debesis.