Grafišku, lietuvišką multimiesą vaizduojančiu piešiniu pasipuošė Vilniaus Karalienės Mortos mokykla. Linijinis piešinys įgyvendintas išlaikant piešimo stilistiką, derančią prie kitų mokyklai sukurtų ir įgyvendintų piešinių. Į grafišką piešinį įtraukti penki su KMM susijusių organizacijų logotipai.
Ant piešiniu apipavidalintos sienos kabo lenta su centrinio biuro veidais, biuro "Kibirkštimi" t.y. žmonėmis dirbančiais KMM ir "Vaikystės sode", o taip pat įgyvendinančiais papildomus projektus mokymų akademijoje "LearnED" ir "Pagalbos vaikui centre". Piešinyje pavaizduotas ir pirmasis istorinis VS - kontekstinio ugdymo logotipas, simbolizuojantis visų organizacijų pradžią. Spalvoti šių organizacijų logotipai išryškėja grafiško multimiesto fone.
Pasiūliau sukurti multimiesto, kitaip, megalopolio peizažą, nes minėtos organizacijos yra įsikūrusios keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.
Kairėje piešinio pusėje matomas Panevėžio miesto peizažas: Panevėžio miesto centre esanti Nevėžio upės senvagė ir vėžio skulptūra, istorinis malūno pastatas, po renovacijos virtęs viešbučiu, J. Miltinio dramos teatras ir J. Miltinio skulptūra, paminklas miesto įkūrėjui kunigaikščiui Aleksandrui.
Sienos centre ir desinėje pusėje susijungia Vilniaus ir Kauno miestų panoramos. Vaizduojama Gedimino pilis, Arkikatedros fragmentas, sporto rūmai, Vilniaus miesto dangoraižiai, televizijos bokštas. Šalia įkurdinta Kauno pilis, IX fortas, Vytauto Didžiojo tiltas, jungiantis Kauno senamiestį su Aleksotu, industrinius Kauno rajonus vaizduojantys fabrikai.
Dešinėje sienos pusėje nupiešti fragmentai iš Klaipėdos miesto: Danės upės krantinė, Meridiano laivas, K ir D raides simbolizuojantys dangoraižiai, tolumoje matoma Kuršių Nerija ir prie jos prisišvartavęs keltas.
Piešinyje atsiranda ir žaismingos detalės atkeliavusios iš šių miestų: ant Gedimino pilies nutūpęs angelas - skulptūra žvelgia į pieštą megalopolį. Greta pilies ant kalno užkopė ir "Katinas" - skulptūra, skirta atminti rašytoją J. Ivanauskaitę, megalopolyje apsigyveno ir "Stebuklingas peliukas" bei "Senamiesčio katinas" iš Klaipėdos. O virš megalopolio skrenda "Vaikystės sodo" oro balionas, bei KMM lėktuvas.
Visus keturis Lietuvos miestus piešinyje jungia ir vanduo: Nevėžio senvagės fragmentas įteka į Nerį, kuri susijungia su Nemunu, galiausiai virstančiu Danės upe ir tolumoje itekančia į Kuršių marias.