Trakų gatvėje, Vilniuje įsikūrusiame gastrobare "Plius Plius Plius" nutapytas spalvingas, kubietišką nuotaiką įliustruojantis piešinys. Piešinys nutapytas ant pilkos, faktūriniu tinku dengtos sienos, erdvei  įnešė gyvybės ir žaismingumo.

Ryškiaspalviame piešinyje nutapyti ikoniški Kubą ir jos sostinę Havaną  atspindintys elementai, kaip pvz.,  spalvingi, neoklasikinės architektūros pastatai. Šis architektūros stilius į Kubą atkeliavo kartu su ispanų emigrantais, susiformavo unikalus Havanos miesto peizažas, kuriame susijungia karibietiško pajūrio stilistika, klasikiniai architektūros akcentai ir tropikų džiunglės.

Kitas Kubai ypač būdingas elementas, atsiradęs ir piešinyje - senoviniai amerikietiški automobiliai. Kuba niekuomet negamino savo automobilių, visi šalyje važinėjantys automobiliai buvo importuojami iš Amerikos. Į valdžią atėjus Fideliui Castro automobilių importas iš Amerikos buvo uždraustas, tad kubiečiams beliko turimus automobilius prižiūrėti ir remontuojant išlaikyti kuo geresnės būklės.  Taip seni ryškiaspalviai  „Cadillac“, „Chevrolet“, „Chrysler“, „Dodge“, „Buick“ ir „Ford“ automobiliai riedantys Kubos keliais ir gatvėmis tapo neatsiejamu Kubos simboliu.

Piešinyje spalvingais automobiliais važinėjasi flamingai ir Kornė, korgių veislės šuniukas, dažnas ir visų be galo mylimas "Plius Plius Plius" gastrobarų svečias.