Daugelis virtuvės erdvėje kasdien praleidžiame nemažai laiko. Čia gaminame patiekalus, ne vieną kartą dienoje pradžiuginančius šeimą, tad natūralu, kad norisi turėti ne tik funkcionalią, bet ir jaukią virtuvės erdvę.

Ši šviesi, pieno baltumo modernios klasikos virtuvės erdvė pagyvinta  šiltų atspalvių gamtos motyvų piešiniu. Lyg lengvam vėjeliui pučiant ant virtuvės sienelių švelniai siūbuoja įvairiausi tapyti pievų augalai.

Pagrindinė piešinio spalvinė gama - rusvai gelsvi tonai derinti prie virtuvės darbastalio, medinės palangės ir grindų. Piešiniui subtilų akcentą sukuria smulkios aukso spalvos dažais tapytos augalų detalės.

Piešinyje atsiranda ir šviesiai pilkų lapelių, žolyčių, kai kurie rusvi augalai, pilkšvai pašešėliuoti. Pilki tonai į piešinį atkeliauja iš virtuvės ir greta svetainėje esančių pilkų sienų.  Taip tapytas sienų dekoras sukuria subtilų ryšį tarp virtuvės ir svetainės erdvių.

Piešinys šiek tiek "išeina" iš virtuvės zonos: pievos augalais dekoruotos ne tik sienelės tarp darbastalio ir spintelių bei gartraukio, bet ir kolona, atskirianti virtuvės ir valgomojo erdves, sukuriant vientisą dekoratyvų perėjimą iš vienos erdvės į kitą.