Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, tarp Bernardinų sodo ir to paties pavadinimo bažnyčios lankytojams duris atvėrusioje vasaros terasoje sieną papuošė spalvingas piešinys. Piešinys sukurtas "Trejų devynerių" prekiniam ženklui "Bernardinų kieme" įrengusiam kokteilių barą.
Greta išpieštos sienos, kaip tikrame sode, auga senos obelys, kurių šakas puošia spalvingos lemputės. Taip vienu pagrindinių piešinio akcentų tapo gyvybės medis - neatsiejamas mistiško, legendomis apipinto "Trejų devynerių" prekinio ženklo simbolis. Įvairių šalių mitologijoje gyvybės medis simbolizuoja pasaulio ir visatos struktūrą.
Antrame piešinio plane matomas miškas ir magiška raudona šviesa nutviekstas naktinis dangus. Visas piešinio vizualas sudarytas iš tarpusavyje supintų "Trejų devynerių" ženklo įvaizdinio stiliaus elementų, ženklo naudojamų atpažįstamuose reklamos vaizdiniuose.
Piešinyje ryškiai išskiriamos geltona, raudona ir žalia spalvos, atspindinčios tris ryškiausius "Devynerių" skonius: originalųjį, žalias ir raudonas devynerias. Kiekvienam skoniui grafinėje komunikacijoje, reklamose priskiriami mistiški vizualai: originalioms "Devynerioms" priskiriamos šaknys ir iš jų susipinančios, įvairius užkeikimus atspindinčios runos, žalioms "Devynerioms" priskiriama augmenijos žaluma, iš augmenijos susipinančios runos ir mistiškos dvasios bei kitos būtybės, o raudonoms "Devynerioms" priskiriamas augmenijos žydėjimas, vaisiai, konkrečiau, citrusai, įeinantys į raudonų "Devynerių" gėrimo receptą.
Į bendrą visumą apjungti "Trejų devynerių" skoniams priskiriami grafiniai elementai suformuoja gyvybės medžio vizualą, o taip pat ir antrame plane "augančių" eglių ir tolumoje esančio miško vaizdus.