Šunų karalius

Šis ryškiaspalvis, dekoratyvus piešinys atsirado ant asociacijos "Keturkojo viltis" pagrindinių patalpų sienos. Skaistūs melsvi, žalsvi ir alyviniai piešinio atspalviai žaismingai kontrastuoja su OSB medžio drožlių plokštės faktūra. Ši faktūra tampa natūraliu fonu pieštiems elementams.

Truputėlis priešistorės: ne pelno siekianti organizacija "Keturkojo viltis" ir jos savanoriai rūpinasi beglobiais gyvūnais, juos prižiūri, jei reikia, gydo, slaugo, padeda socializuotis ir rasti naujus namus.

"Lietuvos geležinkelių" perleistas apleistas geležinkelio stoties pastatas Alytuje daugybės gerų žmonių ir jų darbščių rankų dėka virto asociacijos būstine ir laikinais namais ne vienam gyvūnui - pamestinukui. 

Su šia priešistore gimė ir piešinio idėja, pasakojanti istoriją apie šunų karalių. 

Šunų karalius svajoja apie savo karalystę, ten kiaurus metus žydi pievos ir ošia spalvingi krūmokšniai, niekada nenustoja šviesti saulė, aplink skraido išdykę kėkštai. O dabar karalius "tupi už grotų" pilkšvame niūriame voljere. Net ir jo karūna šiek tiek pasilamdžiusi, jos smaigaliai ištrupėję. Bet juk koks karalius, tokia ir karūna. Vieną dieną karalius ras savo žmogų ir svajonių karalystę.

Piešinys įgyvendintas kartu su dailininke Smilte Jablonskyte. Ačiū, už išsakomą nomonę, gerą nuotaiką dirbant, bei kruopštumą! Įlindome ir mes į voljerą įsiamžinti su šunų karaliumi.