Unikalus, kruopščiai rankomis nulipdytas, grublėto paviršiaus meteorų dubenėlis, sukurtas patiekti ant stalo nedidelius užkandžius. Pikšvų ir rusvų tonų dubenėlio paviršius vietomis spindi vaivorykštiniu žvilgesiu. Subtilios prabangos indui suteikia auksu žaižaruojančios dubenėlio gyslelės ir akmens tekstūrą primenantys įtrūkimai.

Rankomis lipdytas juodo molio dubenėlis užkandžių, uogų, riešutų serviravimui.  Tamsiai mėlynos ir juodos gazūrų derinys, potėpiai ir pataškymai dubens viduje formuoja tapybišką nakties dangaus vaizdą.

Dubenėlis niekuomen nebus visiškai tuščias - kaskart prisilietę jame užčiuopsite platina dekoruotas žvaigždutes.

Kiekvienas indas dekoruotas stilizuotais raižiniais, sukurtais remiantis tradicinėmis viso pasaulio genčių kaukėmis. Kaukių vaizdai stilizuoti, kaskart vis kitokie, papildyti taškeliais ir brukšneliais kuriančiais vis kitokį vaizdą kiekvieno indo viduje.

Dalis ornamentų jau pamėgti, tačiau kiekviename gaminyje šiek tiek transformuojami, patobulinami ir gimsta vis nauji piešiniai.

Rankomis lipdytas juodo molio dubuo dekoruotas raižiniais, įkvėptas Amazonės džiunglių augmenijos.  Tamsiai rudos ir baltos spalvų derinys dubens viduje formuoja ryškų ir kontrastingą grafikos vaizdą.

Čia puikiai tilps riešutai, dvaisiai, užkandukai, kepiniai.

Rankomis lipdytas balto molio dubuo vaisiams.  Tamsiai mėlynos ir juodos gazūrų derinys, potėpiai ir pataškymai dubens viduje formuoja tapybišką nakties dangaus vaizdą.

Dubenėlis niekuomen nebus visiškai tuščias - kaskart prisilietę jame užčiuopsite auksu dekoruotas žvaigždutes.

Tamsiai mėlynas ir gilus, kaip rugpjūčio nakties dangus, rankomis lipdytas dubuo. Dubenėlio išorėje ilsisi nutūpusios penkios bitės.

Čia puikiai tilps riešutai, uogos ir stambesni vaisiai ar kepiniai.

Kai kyla netikėtas noras kabinti gardžią uogienę, ledus ar medų, tam prireiks ir linksmo šaukštelio!

Kaskart paėmus į rankas balto molio gumulėlį sunku nuspėti, kas iš jo atsiras.. Na, o kiekvienas dubenėlis dekoruotas raižiniais, sukurtais remiantis tradicinėmis viso pasaulio genčių kaukėmis. 

Dalis ornamentų jau pamėgti, tačiau kiekviename gaminyje šiek tiek transformuojami, patobulinami ir gimsta vis nauji piešiniai.

Rankomis lipdytas balto molio dubenėlis dekoruotas raižiniais, sukurtais remiantis tradiciniais Pietų Amerikos ir Afrikos genčių kaukėmis. 

Čia puikiai tilps riešutai, džiovinti vaisiai, ledai bei kiti saldumynai bei kiti užkandukai.

Spalvoti dubenėliai sodo gėrybėms!
Nors už lango dargana ir purškia niūrus lietutis, musų mintys vis sukasi apie amžinai žaliuojančias Amazonės džiungles...